AKCE - doprava zdarma nad 1 500 Kč
Zákaznická podpora:+420 267 710 614

Naše kolekce

Jednou z předností našich společností je skutečnost, že většinu zboží nakupujeme na sklad. Není tedy problém dodat zboží ve velmi krátkých termínech.

Mezi naše dodavatele patří osvědčení a spolehliví výrobci, se kterými spolupracujeme mnoho let.

Důraz na kvalitu a skvělý poměr cena - hodnota prostupuje všechny naše kolekce, ať to je ekonomická řada Owlet, nebo špičkové titanové obruby Stepper

V současné době nabízíme kolekce

  • "standardní kolekce": Foxy, DeeJay, ZigZag, Freak Team
  • "prémiové kolekce": Stepper, StepperS, Julia Backer, MarieClaire, ElevenParis, Kübik, Saint James, Berenice, Ted Walker
  • klipové obruby: DeeJay, Kübik, Owlet Premium
  • dětské obruby: Barbie, Avengers, Spiderman, Tartine et Chocolat
  • sluneční brýle: Julia Backer, Carissa, Kübik, Foxy, Henko, Owlet, Owlet Premium
  • ekonomické kolekce: Owlet, Owlet premium

Stepper Stepper

Stepper - titanové / ocelové obruby od tradičního německého výrobce. Široká nabídka obsahuje spíše klasické, ale i moderní obruby, mezi kterými najdete i vrtané modely. Použité materiály zahrnují titan, ocel, speciální odlehčený plast. Díky tomu jsou brýle mimořádně pohodlné. Ne náhodou je heslem společnosti Stepper "Comfort that fits". Ačkoli se jedná o naši nejdražší kolekci, vzhledem k provedení a důrazu na detail jde jednoznačně o produkty, které nemají na trhu přímou konkurenci.


foxy foxy

Foxy - jedna z novějších kolekcí v naší nabídce mířící především na mladší nositele, kteří požadují výrazné brýle. To co Foxy ztrácí na své „tradici“, dohání svojí atraktivitou! Tato kolekce patří bezesporu mezi naše nejprodávanější obruby. A není se čemu divit – odvážné, ale vyrovnané barevné kombinace, tvary, použité materiály.. Tento „mix“ je zárukou skvělých výrobků, které si snadno získají své fanoušky. A už jsme zmínili vynikající ceny? Ne? Tady to platí dvojnásob!


defjay defjay

DeeJay - krásná kolekce zahrnující především barevné unisexové modely. Na českém a slovenském trhu jsme ji představili téměř před dvaceti lety! Za tu dobu se osvědčila svou hravostí, použitými materiály (kvalitní acetátový plast, nebo kov) a především příznivou cenou.


freak freak

Freak Team - Tuto kolekci původem ze Španělska, máme v nabídce přes 10let. Ze začátku byla hodně crazy, ale postupně se transformovala v kolekci dámských a pánských kovových obrub. Význačné jsou střízlivé barvy, nadčasové tvary a vysoká kvalita zpracování. Je pravda, že dnes se prodává spousta plastových obrub. A právě díky tomu nabízíme alternativu pro zákazníky, kteří potřebují své portfolio doplnit i o kovové modely. Především dámské modely jsou tak žádané, že ačkoliv na sklad bereme stovky kusů od jednoho modelu, některé jsou po pouhém měsíci vyprodané.


kubik kubik

Kübik - španělská kolekce moderních obrub a slunečních brýlí. Design dělá italské designové studio Stile Italiano. Jejich heslem je "Express your personality", tedy "Vyjádřete svou osobnost". Sluneční brýle mají polarizační fólie, někdy s gradálem, či vnitřním antireflexem a vypadají opravdu luxusně. Stojí přitom jen o trochu více, než např. obruby Foxy.


elevenparis elevenparis

Elevenparis - progresivní francouzská kolekce zaměřená na mladé zákazníky, kteří nejdou s davem. Poslední modely s motivy od známého streetartového umělce Banksyho jsou totální prodejní hit! Od svého počátku se Elevenparis profiluje jako značka, která se inspiruje na ulici, v hravosti a radosti ze života. Ve Francii se proslavila módou, kterou propagovali i světové celebrity typu Kate Moss, Lenny Kravitz, Megan Fox. Viděli jste někde obličeje celebrit s prstem nad rty a namalovaným knírkem? Tak to je přesně Elevenparis. Life is a joke!


marieclar marieclar

Marie Claire - novinka milánského MIDA 2018. Moderní a elegantní kolekce nejen pro čtenářky oblíbeného časopisu. Krásné tvary, luxusní materiály, slušná cena. To jsou obruby Marie Claire.


avangers avangers

Avengers - mladá klučičí značka představená v roce 2017. Své zákazníky má mezi kluky 4-8 let, kteří budou často svým maminkám vysvětlovat, kdo to vlastně ten Thor, Iron Man, Hulk je :-) Modely jsou všechny plastové s výraznými motivy Avengerů. Povinnost pro každého kluka!


marvel marvel

Spiderman - jsou pro Vašeho syna Avengeři trapní? Je Spiderman ten jediný správný hrdina? No, tak to pro Vás máme dobrou zprávu. Naše kolekce Spiderman zahrnuje mnoho modelů v různých barvách a tvarech. Stejně jako u ostatních dětských kolekcí Marvel, i k dioptrickým spidermanům dostanete stylové pouzdro a dáreček :-)


chocolat chocolat

Tartine et Chocolat - luxusní značka pro holčičky. Cenově je o trošku výš než Hello Kitty, ale obruby jsou krásné a plné promyšlených detailů. Kolekce je také vhodná také pro malé slečny a jejich rodiče, kteří jsou "přesyceni" Hello Kitty a tím perfektně pasuje do našeho portfolia dětských brýlí.