Naše kolekce


 • Jednou z předností našich společností je skutečnost, že většinu zboží nakupujeme na sklad. Není tedy problém dodat zboží ve velmi krátkých termínech.
 • Mezi naše dodavatele patří  osvědčení a spolehliví výrobci, se kterými spolupracujeme mnoho let. 
 • Důraz na kvalitu a skvělý poměr cena - hodnota prostupuje všechny naše kolekce, ať to je ekonomická řada Owlet, nebo špičkové titanové obruby Stepper
 • V současné době nabízíme kolekce
  - "standardní kolekce": Foxy, DeeJay, ZigZag, Freak Team
  - "prémiové kolekce": Stepper, StepperS, MarieClaire, ElevenParis, The Rolling Stones, Kübik
  - klipové obruby DeeJay a Opal
  - dětské obruby Hello Kitty, Avengers, Spiderman, Tartine et Chocolat
  - sluneční brýle Carissa, Kübik, Henko, Owlet
  - ekonomické kolekce Owlet a O+

Foxy - jedna z novějších kolekcí v naší nabídce mířící především na mladší nositele, kteří požadují výrazné brýle. To co Foxy ztrácí na své „tradici“, dohání svojí atraktivitou! Tato kolekce patří bezesporu mezi naše nejprodávanější obruby. A není se čemu divit – odvážné, ale vyrovnané barevné kombinace, tvary, použité materiály.. Tento „mix“ je zárukou skvělých výrobků, které si snadno získají své fanoušky. A už jsme zmínili vynikající ceny? Ne? Tady to platí dvojnásob!

DeeJay - krásná kolekce zahrnující především barevné unisexové modely. Na českém a slovenském trhu jsme ji představili téměř před dvaceti lety! Za tu dobu se osvědčila svou hravostí, použitými materiály (kvalitní acetátový plast, nebo kov) a především příznivou cenou.

Freak Team - Tuto kolekci původem ze Španělska, máme v nabídce přes 10let. Ze začátku byla hodně crazy, ale postupně se transformovala v kolekci dámských a pánských kovových obrub. Význačné jsou střízlivé barvy, nadčasové tvary a vysoká kvalita zpracování. Je pravda, že dnes se prodává spousta plastových obrub. A právě díky tomu nabízíme alternativu pro zákazníky, kteří potřebují své portfolio doplnit i o kovové modely. Především dámské modely jsou tak žádané, že ačkoliv na sklad bereme stovky kusů od jednoho modelu, některé jsou po pouhém měsíci vyprodané.

Španělská kolekce Kübik, které design dělá italské designové studio. Novinka v našem portfoliu, od června 2022.

Fotky slunečních modelů

Stepper - titanové / ocelové obruby od tradičního německého výrobce. Široká nabídka obsahuje spíše klasické, ale i moderní obruby, mezi kterými najdete i vrtané modely. Použité materiály zahrnují titan, ocel, speciální odlehčený plast. Díky tomu jsou brýle mimořádně pohodlné. Ne náhodou je heslem společnosti Stepper "Comfort that fits". Ačkoli se jedná o naši nejdražší kolekci, vzhledem k provedení a důrazu na detail jde jednoznačně o produkty, které nemají na trhu přímou konkurenci.

Elevenparis - progresivní francouzská kolekce zaměřená na mladé zákazníky, kteří nejdou s davem. Poslední modely s motivy od známého streetartového umělce Banksyho jsou totální prodejní hit! Od svého počátku se Elevenparis profiluje jako značka, která se inspiruje na ulici, v hravosti a radosti ze života. Ve Francii se proslavila módou, kterou propagovali i světové celebrity typu Kate Moss, Lenny Kravitz, Megan Fox. Viděli jste někde obličeje celebrit s prstem nad rty a namalovaným knírkem? Tak to je přesně Elevenparis. Life is a joke!

Marie Claire - novinka milánského MIDA 2018. Moderní a elegantní kolekce nejen pro čtenářky oblíbeného časopisu. Krásné tvary, luxusní materiály, slušná cena. To jsou obruby Marie Claire.

Henko - Henko, dříve Pola by Opal, je šmrncovní kolekce slunečních brýlí. Zahrnuje dámské, pánské, unisexové modely, které mají společné čtyři věci: všechny modely jsou polarizační, vyrobené z kvalitních materiálů umožňující snadný zábrus dioptrických čoček. K tomu přidáváme moderní, ale nikoli extravagantní design, no a jak je u nás zvykem, cenová úroveň Henka je... prostě skvělá, dokonce nižší než u známých "soverek".

Owlet - Owlet je naše ekonomická řada. Modely jsou jednodušší, ze "stříkaného" plastu, nebo kovu. Design je hezký, moderní a kvalita je na vysoké úrovni. Zákazníci, kteří ke kolekci Owlet přistupovali s nedůvěrou, se brzy přesvědčili o přednostech této kolekce, a dnes by si nedovedli naši nabídku bez Owlet představit. Od roku 2018 v rámci řady Owlet nabízíme i sluneční brýle. Samozřejmě že jsou polarizační... a cenově velmi, velmi výhodné.

Hello Kitty - Hello Kitty asi není potřeba představovat, zná ji totiž každý! Značka Hello Kitty vznikla ve Francii v roce 1976 a od té doby rozděluje veřejnost na dvě skupiny. Na ty, co Hello Kitty zbožňují a na ty ostatní. My se rozhodně řadíme do první skupiny. V kolekci Hello Kitty najdete modely pro holčičky a slečny, cca od 4 do 10ti let. Modely jsou především plastové, navrhované velmi vkusně. K tomu si přidejte luxusní použité materiály a uvidíte sami, že Hello Kitty prostě nejde odolat.

Avengers - mladá klučičí značka představená v roce 2017. Své zákazníky má mezi kluky 4-8 let, kteří budou často svým maminkám vysvětlovat, kdo to vlastně ten Thor, Iron Man, Hulk je :-) Modely jsou všechny plastové s výraznými motivy Avengerů. Povinnost pro každého kluka!

Spiderman -  jsou pro Vašeho syna Avengeři trapní? Je Spiderman ten jediný správný hrdina? No, tak to pro Vás máme dobrou zprávu. Naše kolekce Spiderman zahrnuje mnoho modelů v různých barvách a tvarech. Stejně jako u ostatních dětských kolekcí Marvel, i k dioptrickým spidermanům dostanete stylové pouzdro a dáreček :-)

Tartine et Chocolat -  luxusní značka pro holčičky. Cenově je o trošku výš než Hello Kitty, ale obruby jsou krásné a plné promyšlených detailů. Kolekce je také vhodná také pro malé slečny a jejich rodiče, kteří jsou "přesyceni" Hello Kitty a tím perfektně pasuje do našeho portfolia dětských brýlí.