Naše kolekce


  • Jednou z předností našich společností je skutečnost, že většinu zboží nakupujeme na sklad. Není tedy problém dodat zboží ve velmi krátkých termínech.
  • Mezi naše dodavatele patří  osvědčení a spolehliví výrobci, se kterými spolupracujeme mnoho let. 
  • Důraz na kvalitu a skvělý poměr cena - hodnota prostupuje všechny naše kolekce, ať to je ekonomická řada Owlet, nebo špičkové titanové obruby Stepper

KOLEKCE

Stepper - titanové /​ ocelové obruby od tradičního německého výrobce. Široká nabídka obsahuje spíše klasické, ale i moderní obruby, mezi kterými najdete i vrtané modely. Použité materiály zahrnují titan, ocel, speciální odlehčený plast. Díky tomu jsou brýle mimořádně pohodlné. Ne náhodou je heslem společnosti Stepper "Comfort that fits". Ačkoli se jedná o naši nejdražší kolekci, vzhledem k provedení a důrazu na detail jde jednoznačně o produkty, které nemají na trhu přímou konkurenci.

Elevenparis - progresivní francouzská kolekce zaměřená na mladé zákazníky, kteří nejdou s davem. Poslední modely s motivy od známého streetartového umělce Banksyho jsou totální prodejní hit! Od svého počátku se Elevenparis profiluje jako značka, která se inspiruje na ulici, v hravosti a radosti ze života. Ve Francii se proslavila módou, kterou propagovali i světové celebrity typu Kate Moss, Lenny Kravitz, Megan Fox. Viděli jste někde obličeje celebrit s prstem nad rty a namalovaným knírkem? Tak to je přesně Elevenparis. Life is a joke!

Marie Claire - novinka milánského MIDA 2018. Moderní a elegantní kolekce nejen pro čtenářky oblíbeného časopisu. Krásné tvary, luxusní materiály, slušná cena. To jsou obruby Marie Claire.

Foxy - naše nejprodávanější kolekce

DeeJay -

Freak Team - 

Sover ONE - 

Henko -

Owlet -

Hello Kitty - 

Avengers -

Spiderman -