Naše kolekce


 • Jednou z předností našich společností je skutečnost, že většinu zboží nakupujeme na sklad. Není tedy problém dodat zboží ve velmi krátkých termínech.
 • Mezi naše dodavatele patří  osvědčení a spolehliví výrobci, se kterými spolupracujeme mnoho let. 
 • Důraz na kvalitu a skvělý poměr cena - hodnota prostupuje všechny naše kolekce, ať to je ekonomická řada Owlet, nebo špičkové titanové obruby Stepper
 • V současné době nabízíme kolekce
  - "standardní kolekce": Foxy, DeeJay, ZigZag, Freak Team
  - "prémiové kolekce": Stepper, StepperS, Julia Backer, MarieClaire, ElevenParis, Kübik, Saint James, Berenice, Ted Walker
  - klipové obruby: DeeJay, Kübik, Owlet Premium
  - dětské obruby: Barbie, Avengers, Spiderman, Tartine et Chocolat, Barbie
  - sluneční brýle: Julia Backer, Carissa, Kübik, Foxy, Henko, Owlet, Owlet Premium
  - ekonomické kolekce: Owlet, Owlet premium

Stepper - titanové / ocelové obruby od tradičního německého výrobce. Široká nabídka obsahuje spíše klasické, ale i moderní obruby, mezi kterými najdete i vrtané modely. Použité materiály zahrnují titan, ocel, speciální odlehčený plast. Díky tomu jsou brýle mimořádně pohodlné. Ne náhodou je heslem společnosti Stepper "Comfort that fits". Ačkoli se jedná o naši nejdražší kolekci, vzhledem k provedení a důrazu na detail jde jednoznačně o produkty, které nemají na trhu přímou konkurenci.
Foxy - jedna z novějších kolekcí v naší nabídce mířící především na mladší nositele, kteří požadují výrazné brýle. To co Foxy ztrácí na své „tradici“, dohání svojí atraktivitou! Tato kolekce patří bezesporu mezi naše nejprodávanější obruby. A není se čemu divit – odvážné, ale vyrovnané barevné kombinace, tvary, použité materiály.. Tento „mix“ je zárukou skvělých výrobků, které si snadno získají své fanoušky. A už jsme zmínili vynikající ceny? Ne? Tady to platí dvojnásob!

DeeJay - krásná kolekce zahrnující především barevné unisexové modely. Na českém a slovenském trhu jsme ji představili téměř před dvaceti lety! Za tu dobu se osvědčila svou hravostí, použitými materiály (kvalitní acetátový plast, nebo kov) a především příznivou cenou.

Freak Team - Tuto kolekci původem ze Španělska, máme v nabídce přes 10let. Ze začátku byla hodně crazy, ale postupně se transformovala v kolekci dámských a pánských kovových obrub. Význačné jsou střízlivé barvy, nadčasové tvary a vysoká kvalita zpracování. Je pravda, že dnes se prodává spousta plastových obrub. A právě díky tomu nabízíme alternativu pro zákazníky, kteří potřebují své portfolio doplnit i o kovové modely. Především dámské modely jsou tak žádané, že ačkoliv na sklad bereme stovky kusů od jednoho modelu, některé jsou po pouhém měsíci vyprodané.

Kübik - španělská kolekce moderních obrub a slunečních brýlí. Design dělá italské designové studio Stile Italiano. Jejich heslem je "Express your personality", tedy "Vyjádřete svou osobnost". Sluneční brýle mají polarizační fólie, někdy s gradálem, či vnitřním antireflexem a vypadají opravdu luxusně. Stojí přitom jen o trochu více, než např. obruby Foxy.

Fotky slunečních modelů

progresivní francouzská kolekce zaměřená na mladé zákazníky, kteří nejdou s davem. Poslední modely s motivy od známého streetartového umělce Banksyho jsou totální prodejní hit! Od svého počátku se Elevenparis profiluje jako značka, která se inspiruje na ulici, v hravosti a radosti ze života. Ve Francii se proslavila módou, kterou propagovali i světové celebrity typu Kate Moss, Lenny Kravitz, Megan Fox. Viděli jste někde obličeje celebrit s prstem nad rty a namalovaným knírkem? Tak to je přesně Elevenparis. Life is a joke!
novinka milánského MIDA 2018. Moderní a elegantní kolekce nejen pro čtenářky oblíbeného časopisu. Krásné tvary, luxusní materiály, slušná cena. To jsou obruby Marie Claire.
Avengers - mladá klučičí značka představená v roce 2017. Své zákazníky má mezi kluky 4-8 let, kteří budou často svým maminkám vysvětlovat, kdo to vlastně ten Thor, Iron Man, Hulk je :-) Modely jsou všechny plastové s výraznými motivy Avengerů. Povinnost pro každého kluka!

Spiderman -  jsou pro Vašeho syna Avengeři trapní? Je Spiderman ten jediný správný hrdina? No, tak to pro Vás máme dobrou zprávu. Naše kolekce Spiderman zahrnuje mnoho modelů v různých barvách a tvarech. Stejně jako u ostatních dětských kolekcí Marvel, i k dioptrickým spidermanům dostanete stylové pouzdro a dáreček :-)

Tartine et Chocolat -  luxusní značka pro holčičky. Cenově je o trošku výš než Hello Kitty, ale obruby jsou krásné a plné promyšlených detailů. Kolekce je také vhodná také pro malé slečny a jejich rodiče, kteří jsou "přesyceni" Hello Kitty a tím perfektně pasuje do našeho portfolia dětských brýlí.


Henko - Henko, dříve Pola by Opal, je šmrncovní kolekce slunečních brýlí. Zahrnuje dámské, pánské, unisexové modely, které mají společné čtyři věci: všechny modely jsou polarizační, vyrobené z kvalitních materiálů umožňující snadný zábrus dioptrických čoček. K tomu přidáváme moderní, ale nikoli extravagantní design, no a jak je u nás zvykem, cenová úroveň Henka je... prostě skvělá, dokonce nižší než u známých "soverek". Kolekce Henko se od roku 2023 přejmenovává na "Owlet premium".

Owlet - Owlet je naše ekonomická řada. Modely jsou jednodušší, ze "stříkaného" plastu, nebo kovu. Design je hezký, moderní a kvalita je na vysoké úrovni. Zákazníci, kteří ke kolekci Owlet přistupovali s nedůvěrou, se brzy přesvědčili o přednostech této kolekce, a dnes by si nedovedli naši nabídku bez Owlet představit. Od roku 2018 v rámci řady Owlet nabízíme i sluneční brýle. Samozřejmě že jsou polarizační... a cenově velmi, velmi výhodné.

Hello Kitty - Hello Kitty asi není potřeba představovat, zná ji totiž každý! Značka Hello Kitty vznikla ve Francii v roce 1976 a od té doby rozděluje veřejnost na dvě skupiny. Na ty, co Hello Kitty zbožňují a na ty ostatní. My se rozhodně řadíme do první skupiny. V kolekci Hello Kitty najdete modely pro holčičky a slečny, cca od 4 do 10ti let. Modely jsou především plastové, navrhované velmi vkusně. K tomu si přidejte luxusní použité materiály a uvidíte sami, že Hello Kitty prostě nejde odolat. Kolekce Hello Kitty je od roku 2023 nahrazena kolekcí Barbie